GRZEJNIKI SZYBKA WYSYŁKA

Nagrzewnica Sonniger Heater Condens CR1 9-30kW 48h

Promocja
Darmowa wysyłka
Nagrzewnica Sonniger Heater Condens CR1 9-30kW 48h
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 074,70 PLN 873,74 PLN netto
Stara cena: 1 168,20 PLN 949,76 PLN netto
Producent: SONNIGER
Indeks: 65125
Indeks producenta: WA0016
Status: .NATYCHMIAST. Produkty dostępne w jednym z naszych magazynów odbiór/wysyłka do 48h
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 29,99 PLN (pobranie)
Opis

>>    ARMATURA  --  GRZEJNIKI  --  KOTŁY  --  POMPY  --  ZBIORNIKI  --  SZYBKA DOSTAWA  --  PRODUKT DOSTĘPNY W JEDNYM Z MAGAZYNÓW   <<

NAGRZEWNICA  + KONSOLA MONTAŻOWA

PRODUCENT : Sonniger

MODEL : HEATER CONDENS CR1

WYMIARY(bez konsoli) : 570mm/680mm/375mm

TYP : Nagrzewnica wodna

MOC : 9-30 kW

#ID : WA0016

EAN : --

WAGA  : 10,8 kg

NAGRZEWNICA HEATER CONDENS CR1 9-30KW + KONSOLA MONTAŻOWA SONNIGER

Proponując innowacyjne, niezawodne i ekologiczne instalacje grzewcze w obiektach przemysłowych, nie sposób pominąć nagrzewnic wodnych HEATER. Łączą one w sobie niebanalny, stylowy design z optymalnie dopasowanymi parametrami pracy. Dzięki temu produkowane przez nas nagrzewnice wodne znajdują zastosowanie zarówno w centrach logistycznych, na halach produkcyjnych, w magazynach, jak i w dowolnej przestrzeni handlowej oraz przemysłowej.

Najwyższa jakość wykonania i ponadprzeciętna trwałość urządzeń gwarantują wiele lat ich bezproblemowej eksploatacji. Dedykowane wielko- oraz średniokubaturowym obiektom nagrzewnice wodne wyróżniają się spośród urządzeń, dostarczanych przez innych producentów. To przede wszystkim szeroki zakres parametrów pracy oraz bogata gama opcji konfiguracyjnych.

Jeśli poszukujesz wydajnej, a jednocześnie ekonomicznej technologii grzewczej, nagrzewnice wodne HEATER są tym, czego potrzebujesz w swoim obiekcie przemysłowym. Dedykowane fabrykom, magazynom, sklepom wielkopowierzchniowym oraz innym przestrzeniom, gwarantują solidność wykonania wraz z jednoczesną optymalną pracą na obiekcie. Możliwość w pełni bezobsługowej eksploatacji wodnych nagrzewnic powietrza sprawia, że system pracuje w sposób niezawodny i ciągły, zapewniając komfort cieplny zgodnie z wymogami i potrzebami użytkownika. Linia nagrzewnic wodnych HEATER zachwyca nowoczesnym designem, wyróżniając się bardzo dobrymi parametrami oraz, kompaktową budową.

- moc 9 - 30 kW, wydatek 3900 m3/h

- wysoka wartość ΔT

- maksymalne wykorzystanie powierzchni wymiennika

- efektywna praca na każdym biegu

NASZA OFERTA: Dysponujemy bardzo dużą ilością asortymentu grzejnego w magazynach więc MOŻEMY DOSTARCZAĆ ZAMÓWIONY TOWAR NAWET W 24 GODZINY! Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejników Purmo , Perfekt , Kermi , Raseb , Invena , Idmar , Stelrad , Termoteknik, Instalprojekt i innych. Super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. W sprzedaży również inne urządzenia wod - kan i c.o. w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

DOSTAWA ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 5000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy