GRZEJNIKI STALOWE

Grzejnik INVENA C11 600x1200 C 11 Boczny CZARNY

Indeks: 35779
Indeks producenta: UG-90-612-AR9005
Producent: INVENA

Status: 504h (21 dni)
Dostępność: 199
602,30 PLN
Ilość

Grzejnik stalowy INVENA w kolorze CZARNY RAL 9005.

Grzejnik z podłączeniem bocznym prawym i lewym. Grzejnik jednopłytyowy , z jednym radiatorem.

  • W komplecie z grzejnikiem:
  • Zawieszenia.
  • Zaślepki.
  • Odpowietrznik.

Atrakcyjny wygląd. Grzejniki stalowe Invena są precyzyjnie wykonane z materiałów przyjaznych dla zdrowia.Mają podwyższona odporność na korozję.Są pokryte potrójną powłoką lakierniczą.Mają atrakcyjny wygląd oraz szykowne wzornictwoŚwietnie komponuje się z każdym otoczeniem.

Wysoka jakość. Doświadczenie w branży producenta INVENA S.A. sięgające ponad 20 lat, korzystanie z nowoczesnych linii technologicznych, restrykcyjna kontrola to tylko niektóre z czynników wpływających na wysoką jakość oraz niezawodność grzejników stalowych Invena przez wiele lat.

Konkurencyjna cena.Dodatkowym atutem jest z pewnością relatywnie niska cena w stosunku do jakości. INVENA S.A. przyzwyczaiła swoich klientów do produktów spełniających wysokie wymagania przy zachowaniu konkurencyjnych cen i dzięki bezpośredniej współpracy z Naszą firmą macie Państwo możliwość zakupu rewelacyjnych grzejników stalowych w niewiarygodnie niskiej cenie przy zachowaniu jakości tak wysokiej jak Purmo czy Kermi

Zastosowanie: Do wodnych, zamkniętych lub otwartych instalacji c.o. wykonanych z rur stalowych, miedzianych lub z tworzywa; w przypadku systemu otwartego należy zastosować inhibitor korozji.

Nasza oferta: Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejnika INVENA, super oferta do 65% rabatu w stosunku do cen katalogowych. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie grzejniki do Twoich pomieszczeń. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

Dostawa ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 4000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Podstawowe
ILOŚĆ PŁYT:1 - PŁYTOWY
TYP:PŁYTOWY
TYP PODŁĄCZENIA:BOCZNE
WYSOKOŚĆ mm:600mm
DŁUGOŚĆ mm:1200mm

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz