GRZEJNIKI STALOWE

Grzejnik stalowy BRUGMAN MINI V33 200x1200 1334W 48h

Indeks: 66390
Indeks producenta: 669398
Producent: BRUGMAN

Status: .NATYCHMIAST.
Dostępność: 9
1 156,80 PLN
Ilość

>>    ARMATURA  --  GRZEJNIKI  --  KOTŁY  --  POMPY  --  ZBIORNIKI  --  SZYBKA DOSTAWA  --  PRODUKT DOSTĘPNY W JEDNYM Z MAGAZYNÓW   <<

Grzejnik Brugman z podłączeniem dolnym

PRODUCENT : Brugman

MODEL : CV 33 MINI

WYMIARY : 200mm/1200mm/167mm

TYP : TRZYPŁYTOWY Z TRZEMA RADIATORAMI

MOC : 1334W

Kolor : Biały

#ID : 669398

EAN : 590833201206

WAGA  : 25 kg

Grzejniki (Universal) Mini Kompakt - niskie grzejniki z profilowaną płytą przednią, w wersji boczno i dolnozasilanej. Wyposażone w dekoracyjne osłony boczne i górną.

Grzejnik cokołowy z podłączeniem u dołu z prawej strony oraz czterema podłączeniami bocznymi z wkładką zaworową. Stosując wsporniki można powiesić grzejnik odwrotnie, tak, by pokrętło termostatu można było zainstalować z lewej lub z prawej strony.

W zestawie BRAK głowicy widocznej na zdjęciach oraz zawieszeń!

W komplecie z grzejnikiem:

  • Zaślepki
  • Odpowietrznik
  • Zawieszenia - W wszystkich grzejnikach oprócz wysokości 200mm!
  • Wkładka zaworowa - W wszystkich modelach podłączanych z dołu - boczne nie posiadają wkładki zaworowej!

NASZA OFERTA: Dysponujemy bardzo dużą ilością asortymentu grzejnego w magazynach więc MOŻEMY DOSTARCZAĆ ZAMÓWIONY TOWAR NAWET W 24 GODZINY! Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejników Purmo , Perfekt , Kermi , Raseb , Invena , Idmar , Stelrad , Termoteknik, Instalprojekt i innych. Super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. W sprzedaży również inne urządzenia wod - kan i c.o. w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

DOSTAWA ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 5000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Podstawowe
DŁUGOŚĆ:1200mm
WYSOKOŚĆ:200mm
ILOŚĆ PŁYT:3 - PŁYTOWY
TYP:STALOWY - PŁYTOWY
TYP PODŁĄCZENIA:DOLNE

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz