POMPY

Grupa pompowa Kan-Therm 3dr zaworem mieszajacy 48h

Promocja
Darmowa wysyłka
Grupa pompowa Kan-Therm 3dr zaworem mieszajacy 48h
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 105,50 PLN 1 711,79 PLN netto
Stara cena: 2 288,60 PLN 1 860,65 PLN netto
Producent: KAN
Indeks: 65080
Indeks producenta: 1300103003
Status: .NATYCHMIAST. Produkty dostępne w jednym z naszych magazynów odbiór/wysyłka do 48h
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 14,99 PLN (pobranie)
Opis

NORTHBUD - GRZEJNIKI - KOTŁY - POMPY - ZBIORNIKI - ARMATURA - SZYBKA DOSTAWA - PRODUKT DOSTĘPNY W JEDNYM Z MAGAZYNÓW

Kan-Therm Grupa pompowa z termostatycznym, trójdrogowym zaworem mieszającym 20-43C

TYP PRODUKTU : Grupa pompowa

PRODUCENT : Kan-therm

Przyłącze : GZ 1''

#ID : 1300103003

WAGA : 4,50Kg

Grupa pompowa zapewnia dokładną i optymalną regulację instalacji ogrzewania podłogowego, a także obniżenie parametrów czynnika grzewczego do żądanej wartości temperatury zasilenia ogrzewania podłogowego (np. z 80°C do 50°C) bez względu na zastosowany rodzaj źródła ciepła.

Zasada działania:

-Układ zasilany jest gorącą wodą z instalacji poprzez termostatyczny zawór trójdrogowy, oraz z powrotu wężownic ogrzewania podłogowego (belka powrotna), dzięki czemu następuje mieszanie i obniżenie temperatury wody podawanej na belkę zasilającą rozdzielacza (zasilającą wężownice ogrzewania podłogowego). Obieg wody w instalacji płaszczyznowej wymuszony jest działaniem zabudowanej pompy.

-Poprzez króciec powrotny woda powraca do instalacji.

-Odpowiednią temperaturę czynnika po zmieszaniu uzyskuje się poprzez zmianę nastawy na termostatycznym zaworze trójdrogowym.

-W przypadku gdy na wszystkich obwodach wężownic montowane są siłowniki elektryczne, należy wyposażyć automatykę sterującą w moduł wyłączający pompę w momencie zamknięcia się wszystkich obwodów. Alternatywnie można pozostawić jeden obwód rozdzielacza bez sterowania automatycznego. Zabezpieczy to pompę przed tłoczeniem wody na zamkniętą instalację.

1. termostatyczny zawór trójdrogowy z gwintem zewnętrznym G1" na zasileniu (wejście do układu z instalacji). Zawór umożliwia ustawienie temperatury wody zmieszanej w zakresie od 20 do 43°C (ATM 361 i ATM 561),

2. bezdławnicową pompę Wilo Yonos PARA RKA 25/6 z regulowaną bezstopniowo prędkością obrotową,

3. przyłącze powrotne układu z gwintem zewnętrznym G1",

4. termometr tarczowy do kontroli temperatury zasilania ogrzewania podłogowego,

5. termometr tarczowe do kontroli temperatury powrotu ogrzewania podłogowego,

6. śrubunki przyłączne do rozdzielacza z gwintem zewnętrznym G1" o rozstawie w osiach 235 mm.

7. śrubunki przyłączne z gwintem zewnętrznym ¾"

NASZA OFERTA: Dysponujemy bardzo dużą ilością asortymentu grzejnego w magazynach więc MOŻEMY DOSTARCZAĆ ZAMÓWIONY TOWAR NAWET W 24 GODZINY! Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejników Purmo , Perfekt , Kermi , Raseb , Invena , Idmar , Stelrad , Termoteknik, Instalprojekt i innych. Super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. W sprzedaży również inne urządzenia wod - kan i c.o. w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

DOSTAWA ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 5000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy