OGRZEWACZE / ZASOBNIKI

FLAMCO Contra-Flex 35L 3bar naczynie wzbiorcze 48h

Indeks: 66447
Indeks producenta: 26343
EAN: 8712874263437
Producent: FLAMCO

Status: .NATYCHMIAST.
Dostępność: 16
300,20 PLN
Ilość

>>    ARMATURA  --  GRZEJNIKI  --  KOTŁY  --  POMPY  --  ZBIORNIKI  --  SZYBKA DOSTAWA  --  PRODUKT DOSTĘPNY W JEDNYM Z MAGAZYNÓW   <<

Naczynie wzbiorcze Contra-flex

PRODUCENT : FLAMCO

Pojemność : 35L

WYMIARY : 435mm/396mm/396mm

Przyłącze : R 3⁄4

#ID : 26343

EAN : 8712874263437

WAGA : 5,6kg

Naczynia wzbiorcze Contraflex są przeznaczone wyłącznie do zastosowania w zamkniętych instalacjach centralnego ogrzewania i chłodzenia (z dodatkami na bazie glikolu do maks. 50%).Min./maks. dozwolona temperatura na membranie oraz maksymalnie dozwolone ciśnienie robocze podane są na tabliczce znamionowej.Prawidłowe ciśnienie napełniania podczas napełniania/odpowietrzania podane jest w programie kalkulacyjnym na stronie producenta.

Gdy wzrasta temperatura w instalacji, zwiększa się objętość zładu. Zmiana objętości wody instalacyjnej przechowywana jest tymczasowo w naczyniu wzbiorczym, aby utrzymać ciśnienie w instalacji na właściwym poziomie.

Membrany przystosowane do substancji antyzamarzaniowych. Wypełnienie azotem w celu dłuższego utrzymania ciśnienia wstępnego. Gwintowane przyłącze instalacji bez powłoki malarskiej gwarantujące bezproblemowe przyłączanie. Każde naczynie jest testowane fabrycznie.

Ciśnienie końcowe: 3 bar

Ciśnienie wstępne: 1.5 bar

Do centralnego ogrzewania: tak

Do instalacji chłodniczych: tak

Do wody kranowej: nie

Do wody pitnej: nie

Kolor: Czerwony

Maks. ciśnienie robocze: 3 bar

Maks. stężenie mieszanki glikolu: 50 %

Maksymalna temperatura medium (ciągła): 70 °C

Nominalna średnica wewnętrzna przyłącza do rozbudowy: 3/4 cala (20)

Rodzaj połączenia: Gwint zewnętrzny gazowy stożkowy BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1)

Średnica nominalna przyłącza do rozbudowy: 3/4 cala (20)

Średnica zewnętrzna przyłącza do rozbudowy: 26.5 mm

Ustawienie pionowe: tak

Ustawienie poziome: nie

NASZA OFERTA: Dysponujemy bardzo dużą ilością asortymentu grzejnego w magazynach więc MOŻEMY DOSTARCZAĆ ZAMÓWIONY TOWAR NAWET W 24 GODZINY! Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejników Purmo , Perfekt , Kermi , Raseb , Invena , Idmar , Stelrad , Termoteknik, Instalprojekt i innych. Super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. W sprzedaży również inne urządzenia wod - kan i c.o. w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

DOSTAWA ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 5000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Podstawowe
POJEMNOŚĆ:35 L

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz