OGRZEWACZE / ZASOBNIKI

FLAMCO AIRFIX 25l Naczynie przeponowe 48h

Indeks: 65137
Indeks producenta: 25243
EAN: 8712874252417
Producent: FLAMCO

Status: .NATYCHMIAST.
Dostępność: 46
303,70 PLN
Ilość

>>    ARMATURA  --  GRZEJNIKI  --  KOTŁY  --  POMPY  --  ZBIORNIKI  --  SZYBKA DOSTAWA  --  PRODUKT DOSTĘPNY W JEDNYM Z MAGAZYNÓW   <<

Naczynie wzbiorcze AIRFIX do wody użytkowej

PRODUCENT : FLAMCO

Pojemność : 25L

WYMIARY : 358mm/356mm/263mm

#ID : 25243

EAN : 08712874252431

WAGA : 6,6kg

Do stosowania w instalacjach wody użytkowej i instalacjach hydroforowych.

Wnętrze naczynia Airfix zostało pokryte specjalną powłoką, która zapobiega utlenianiu. Membrana została wykonana tak, aby nie wpływać na zmianę zapachu, koloru i smaku wody.

Airfix E to naczynie przepływowe, które działa poprzez przekierowanie całego przepływu cieczy łączącej do naczynia, uniemożliwiając zastój.

Częściowe przekierowanie przepływu.

Urządzenie Airfix E jest wyposażone w syntetyczne urządzenie przepływowe w standardowym trójniku (brak w zestawie), który eliminuje rozwój niepożądanych bakterii wewnątrz naczynia. Zestaw zawiera syntetyczny rozdzielacz przepływu. Wewnętrzna i zewnętrzna powłoka chroniąca przed korozją zarówno po stronie wody, jak i po stronie azotu. Membrana i powłoka nie barwią, są bezwonne i nie powodują zmian smaku wody. Możliwość używania z dowolnym pojemnościowym podgrzewaczem wody. Możliwość stosowania w instalacjach hydroforowych. Wypełnienie azotem w celu dłuższego utrzymania ciśnienia wstępnego. Membrana wykonana ze specjalnego kauczuku butylowego. Atest higieniczny PZH. Airfix E może być wyposażony w opcjonalny AirfixControl. AirfixControl umożliwia demontaż naczynia przeponowego bez konieczności spuszczania wody z instalacji.

NASZA OFERTA: Dysponujemy bardzo dużą ilością asortymentu grzejnego w magazynach więc MOŻEMY DOSTARCZAĆ ZAMÓWIONY TOWAR NAWET W 24 GODZINY! Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejników Purmo , Perfekt , Kermi , Raseb , Invena , Idmar , Stelrad , Termoteknik, Instalprojekt i innych. Super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. W sprzedaży również inne urządzenia wod - kan i c.o. w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

DOSTAWA ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 5000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Podstawowe
POJEMNOŚĆ:25 L

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz