Detektor DK-15.Z propan-butan, alarm 15% DGW, wyj.do syreny zewn.+ wyj. ste
Producent: GAZEX
Detektor DK-15.Z propan-butan, alarm 15% DGW, wyj.do syreny zewn.+ wyj. sterujące zaworem, sensor p-p, zasilanie 230V (do użytku domowego)
Domowe detektory gazów typu DK-nn służą do ciągłego monitorowania obecności gazów wybuchowych, tlenku węgla lub freonów w pomieszczeniach mieszkalnych i pomocniczych, zagrożonych emisją tych gazów. Wykrycie niebezpiecznego stężenia gazu sygnalizowane jest włączeniem optycznej i akustycznej sygnalizacji alarmowej oraz aktywowane są odpowiednie wyjścia alarmowe. Detektory wyposażono w wymienny moduł sensora, co gwarantuje prostą i tanią eksploatację.
- Kod producenta: CPK488
- Indeks producenta: DK-15.Z
EAN: 5901769650695
Ważna informacja!
Zaopatrujemy instalatorów w sprawdzone i przystępne cenowo materiały hydrauliczne i elektryczne. Współpracujemy z czołówką polskich i zagranicznych producentów aparatury hydraulicznej i elektrycznej. Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi, przed i posprzedażowej.
Na podstawie 0 opinii
ogólnie