KUCHNIA / ŁAZIENKA

Bateria natryskowa INVENA MIDNIGHT BLACK GOLD 48h

Indeks: 64994
Indeks producenta: BN-35-014-V
EAN: 5907798713431
Producent: INVENA

Status: .NATYCHMIAST.
Dostępność: 36
363,40 PLN
Ilość

NORTHBUD - GRZEJNIKI - KOTŁY - POMPY - ZBIORNIKI - ARMATURA - SZYBKA DOSTAWA - PRODUKT DOSTĘPNY W JEDNYM Z MAGAZYNÓW

BATERIA NATRYSKOWA MIDNIGHT INVENA TREND, BLACK/ GOLD ROSE

PRODUCENT : INVENA

TYP PRODUKTU : Bateria natryskowa

SERIA : MIDNIGHT

#ID  : BN-35-014-V

EAN  : 5907798713431

WAGA  : 1kg

OPIS PRODUKTU: Bateria natryskowa Midnight to nowatorskie połączenie czerni i różowego złota. Romans dwóch najmodniejszych we wnętrzarstwie kolorów z każdej łazienki wydobędzie zmysłowy charakter z każdej łazienki. Bateria natryskowa Midnight to element szerokiej kolekcji armatury, dzięki czemu mamy pewność, że łazienka zostanie urządzona w spójnym stylu.

NASZA OFERTA: Dysponujemy bardzo dużą ilością asortymentu grzejnego w magazynach więc MOŻEMY DOSTARCZAĆ ZAMÓWIONY TOWAR NAWET W 24 GODZINY! Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejników Purmo , Perfekt , Kermi , Raseb , Invena , Idmar , Stelrad , Termoteknik, Instalprojekt i innych. Super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. W sprzedaży również inne urządzenia wod - kan i c.o. w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

DOSTAWA ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 5000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz