GRZEJNIKI DEKORACYJNE

PURMO RAMO 600x1000 V 11 CV11 DOLNY LEWY ANTRACYT

Promocja
PURMO RAMO 600x1000 V 11 CV11 DOLNY LEWY ANTRACYT
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 895,56 PLN 728,10 PLN netto
Stara cena: 962,97 PLN 782,90 PLN netto
Producent: PURMO
Status: dostępny od 1 do 21 dni
Wysyłka: 14,99 PLN (przedpłata)
Opis

Grzejnik dekoracyjny PURMO RAMO w kolorze ANTRACYT RAL 7016.

Grzejnik z podłączeniem dolnym lewym. Grzejnik jednopłytowy z jednym radiatorem.

  • W komplecie z grzejnikiem:
  • Zawieszenia.
  • Zaślepki.
  • Odpowietrznik.
  • Wkładka zaworowa.

Zastosowanie: Purmo Ramo wyróżnia się idealnie gładkim wykończeniem płyty czołowej, która zaznacza się lekkimi przetłoczeniami poziomymi na całej długości grzejnika. Dzięki temu pozwala na uzyskanie nie tylko efektywnej, ale także estetycznej instalacji grzewczej. Dzięki oszczędnej stylistyce i szerokiej palecie dostępnych kolorów ten naścienny lub stojący grzejnik jest niezwykle uniwersalny – pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Możliwość stosowania do wodnych, zamkniętych lub otwartych instalacji c.o. wykonanych z rur stalowych, miedzianych lub z tworzywa; w przypadku systemu otwartego należy zastosować inhibitor korozji.

Nasza oferta: Posiadamy w sprzedaży wszystkie dostępne na rynku rozmiary grzejnika Purmo, super oferta do 75% rabatu w stosunku do cen katalogowych. Jeśli masz wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie grzejniki do Twoich pomieszczeń. Większość typów i modeli znajdziesz na naszych aukcjach, jeśli nie znalazłeś właściwego produktu wystawimy go dla Ciebie!

Dostawa ZA DARMO pod wskazany adres! Większość naszych produktów oferujemy z darmową dostawą pod wskazany adres a przy kwocie powyżej 4000zł dostarczymy wszystkie zakupione u nas produkty zupełnie za darmo!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy